O nas

Od lat poruszamy się w różnych instytucjach i firmach. Nasza praca związana jest z wykorzystywaniem różnych narzędzi informatycznych. Dodatkowo lata doświadczeń nauczyły nas nie tylko umiejętności korzystania z tych narzędzi, ale też przede wszystkim uzyskiwania odpowiednich efektów końcowych. Przy pracy z narzędziami nie chodzi wyłącznie o umiejętność używania narzędzia ale także o to co można za jego pomocą osiągnąć.
Działamy na terenie Warszawy.

Dlaczego my?

Czym się różnią nasze warsztaty od innych szkoleń w takim zakresie? Przed rozpoczęciem cyklu szkoleń, przeprowadzamy spotkanie adaptacyjne w Państwa firmie, w celu określenie zakresu materiału, który powinien być uwzględniony w warsztatach z pracownikami. Oferujemy materiał skoncentrowany na indywidualnych potrzebach Państwa firmy. Prowadzimy warsztaty, w sposób jak najmniej obciążający pracowników i bez konieczności tracenia ich cennych dni pracy.
Ciąg szkoleń może się odbywać w Państwa firmie w ustalonym indywidualnie cyklu np.: 1,5 godziny dziennie, przez kilka dni, w zależności od ustaleń. Najlepszym efektem jest też wykorzystywanie sprzętu komputerowego i oprogramowania na jakim pracują Państwa pracownicy, tak aby nie tracić czasu na odnajdywanie się w innej wersji oprogramowania. Podczas warsztatów, poza szkoleniem z obsługi narzędzi, będziemy wskazywać proponowane standardy przygotowywania wyników.

Prowadzimy warsztaty z:

  • Excel – tabele, połączenia danych, wykresy, formatowanie, VBA, prezentowanie wyników.
  • Word – formatowanie, używanie styli, automatyczne teksty (spis treści, rysunki, ekrany)
  • Access – praca z danymi, także używanie ACCESS jako narzędzia do pracy z plikami tekstowymi
  • SQL – budowanie prostych jak i bardzo skomplikowanych skryptów odpytujących bazy danych. Najczęściej pracujemy na ORACLE, ale też nie unikamy MS SQL Server i Postgres. SQL używamy codziennie, czyli potrafimy pokazać SQL praktyczny, a nie tylko teoretyczny
  • QGIS – prezentacja wyników na mapach.

Prowadzimy konsultacje w zakresie:

  • Rozwiązań informatycznych
  • Analizy biznesowej / systemowej
  • Analizy danych

    Przydatne